BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Képtár / 2019.06.04. “Fedezd fel Európát!” – A gimnázium budapesti kirándulása

2019.06.04. “Fedezd fel Európát!” – A gimnázium budapesti kirándulása

Az Európai Bizottság Magyarországi Képviselete, az Európai Parlament Magyarországi Kapcsolattartó Irodája, az Innovációs és Technológiai Minisztérium és a magyarországi Europe Direct tájékoztató irodák videópályázatot hirdettek középiskolások számára ebben a tanévben is Fedezd fel Európát! címmel. Gimnáziumunkból a 10.A. osztály indult a versenyen, amelyen megyei I. helyezést értek el. Nyereményük, hogy június 4-én az összes gimnáziumi osztály budapesti kiránduláson vehetett részt. Délelőtt az Európai Unió Házába voltak hivatalosak, ahol egy interaktív EU-óra keretében a fiatalokat érintő kérdésekről kaphattak hasznos információkat. A finom ebédet a Makadám Klub biztosította a csoportnak. Délután a Várkert Bazárba várták diákjainkat egy idegenvezetéssel egybekötött vársétára. Előtte Schanda Tamás János államtitkár úr várta a csoportot, aki az európai uniós fejlesztésekért felelős államtitkárságot vezeti. Gratulált iskolánk diákjainak, hogy ilyen színvonalas pályázatot nyújtottak be a versenyre. Napsütéses időben jó hangulatú és élményekkel teli napot zártak gimnazistáink Budapesten.

A versenyre felkészítő tanár: Hepp Szabolcs

Érdekelhet

2020.06.19. Ballagás az Általános Iskolában

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás