BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Hírek / 2019.11.17-én Duna TV országos missziós találkozóról összefogalaló

2019.11.17-én Duna TV országos missziós találkozóról összefogalaló

2019. november 17-én, vasárnap 9:30-kor a Duna Tv közvetíti a szeptemberi országos  missziós találkozóról szóló eseményt, melyen a Szent Gyermekség Műve 10 éves jubileumát ünnepeltük. Az ünnepségen iskolánk missziósai is részt vettek, néhányan riportotadtak.
Reméljük láthatjuk diákjainkat a képernyőn!

Érdekelhet

Kollégiumi felvételt hirdet a Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium Kollégiuma

Középiskolás fiatalok jelentkezését várják a Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium Kollégiumába augusztus 15-ig. 2020. szeptember 1-től ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás