BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Hírek / 2019.11.14. Missziós bolhapiac

2019.11.14. Missziós bolhapiac

” De ő nem feledkezik meg soha a szegényről, s aki bajban is remél, nem csalódik    soha.”  (Zsolt.9,19)

Ferenc pápa ezekkel a sorokkal  hívta fel figyelmünket a Szegények Világnapjára (november 17.)
A Szentatya gondolataira figyelve iskolánk kis missziósai kezdeményezésére bolhapiacot rendeztünk a napokban a nyíregyházi Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskolában. Tanulóink a már megunt, de jó állapotban lévő játékaikat hozták el, s bocsátottákáruba. Akciónknak óriási sikere volt! A lent képék mutatják, milyen sok minden gyűlt össze. A missziós gyerekek lelkesen kínálták a portékát, s a két nap bevétele minden várakozásunkat felülmúlta.

368.080 Ft gyűlt össze!
Az adomány nagy részét a közép-indiai Indoréba küldjük, mellyel a Janvikas Társaság szegénymentő programját támogatjuk, egy kisebb összeggel pedig rászoruló diákjaink táborozásához nyújtunk segítséget.
A megmaradt játékokat egyházmegyénk intézményeibe küldjük.

Érdekelhet

Kollégiumi felvételt hirdet a Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium Kollégiuma

Középiskolás fiatalok jelentkezését várják a Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium Kollégiumába augusztus 15-ig. 2020. szeptember 1-től ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás