BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Hírek / 2019.12.11. Karácsonyi koncert az óvodában

2019.12.11. Karácsonyi koncert az óvodában

A Képmás zenekar karácsonyi koncerttel örvendeztette meg óvodánk apraját és nagyját. A kedves, szívet melengető karácsonyi dalok nagy élményt nyújtottak mindnyájunknak és hozzásegítettek minket az ünnepi hangulat megteremtéséhez. Jövőre is várjuk vissza az igényes muzsikát játszó Képmás zenekart óvodánkba!

Érdekelhet

2020.01.24. Fecskebál

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás