BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Hírek / 2019.12.11. Karácsonyi koncert az óvodában

2019.12.11. Karácsonyi koncert az óvodában

A Képmás zenekar karácsonyi koncerttel örvendeztette meg óvodánk apraját és nagyját. A kedves, szívet melengető karácsonyi dalok nagy élményt nyújtottak mindnyájunknak és hozzásegítettek minket az ünnepi hangulat megteremtéséhez. Jövőre is várjuk vissza az igényes muzsikát játszó Képmás zenekart óvodánkba!

Érdekelhet

2020.06.19. Ballagás az Általános Iskolában

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás