BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Hírek / Kedves Végzős Diákjaink!

Kedves Végzős Diákjaink!

 

Ma lenne életetek egyik legfontosabb napja. Az a nap, amikor egy új mérföldkőhöz érkeztek. Ennek a napnak arról kellett volna szólnia, hogy kicsinosítjátok magatokat, beszippantjátok az orgona illatát, ahogy a Ballag már a vén diák éneket éneklitek, kissé rekedten az előző napok szerenádjai miatt, ahol annyit nevettetek volna, sírtatok volna, hogy még évek múlva is azt emlegettétek volna. Ugyanis ezek örökre beégnek a szívünkbe, lelkünkbe. Ahogy ballagtatok volna, biztos eszetekbe jutott volna, hogy hányszor hallottátok és már majdnem cikinek éreztétek, amikor a szüleitek arról meséltek, hogy “Majd meglátod, annyira klassz lesz a ballagás!” Majd jöttek az ő emlékeik. A végén pedig Apukád nagy bölcsessége: “Fiam! Anyád biztos sírni fog, ne nézz rá, de én is büszke vagyok Rád, hogy eljutottál eddig!” Végighallgattátok volna az ünnepi beszédeket, és az ünnepség végén meg lett volna a legutolsó osztályfőnöki órátok.

Na és mi lett a vége? Egy kis vírus miatt otthon ültök, a szüleiteknek majd megszakad a szívük miattatok, mint amikor először ültetek be az iskolapadba és szorongó szívvel hagytak benneteket ott. Gondolták magukban, szerencsére még sokára lesztek 18 évesek. Hipp-hopp elrepült 12 év.

Rita néni üzeni, hogy nincs világvége: az érettségi bizonyítvány kiosztásakor lesz ünnepség, lesz búcsú. Sőt szombaton este hatkor online utolsó osztályfőnöki órátok is lesz. El ne felejtsétek!

Sajnáljuk, hogy így alakult. A ti ballagásotok a lehető legkülönlegesebbre sikerült.

Büszkék vagyunk Rátok!

Imádkozunk Értetek, hogy minden a lehető legjobban alakuljon hétfőtől! Bízzatok a Jóistenben, mert ha más nincs is mellettetek, Ő mindig ott van és lesz veletek!  Kérjük, hogy a pócsi Könnyező Szűzanya járjon közben értetek, mert nagyon megérdemlitek!

Szikora Csilla tanító

Érdekelhet

Kollégiumi felvételt hirdet a Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium Kollégiuma

Középiskolás fiatalok jelentkezését várják a Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium Kollégiumába augusztus 15-ig. 2020. szeptember 1-től ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás