BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Rákóczi szövetség / Megalakult iskolánkban a Rákóczi Szövetség

Megalakult iskolánkban a Rákóczi Szövetség

rakoczi_szov_001

Örömmel tudatjuk, hogy 2015. május 16-án megalakult iskolánkban a Rákóczi Szövetség helyi szervezete 72 gyermek és 19 felnőtt taggal. A Szövetség célja, hogy a határon túl és az anyaországban élő gyermekeket, iskolákat megismertesse egymással. Erősítse a Kárpát-medencei magyarság összetartozás tudatát. Ápolja II. Rákóczi Ferenc Nagyságos Fejedelem emlékét és kultuszát. Városunkban már több iskolában (Szent Imre Gimnázium, Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) jól működő szervezeteket ismertünk meg és az ő segítségükkel vágtunk bele mi is a saját szervezetünk létrehozásába, melyet Suta György programszervező egyengetett.

 

Érdekelhet

SZERESSÜK VISSZA MAGYARORSZÁGOT! – Trianon 100. évfordulója – pályázat

A Rákóczi Szövetség Nyíregyházi szervezetei közül a Szent Imre Gimnázium által meghirdetett vers mondó és ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás