BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Hírek / 2017.11.20. Iskolánk néptáncoktatója

2017.11.20. Iskolánk néptáncoktatója

 

Iskolánk néptáncoktatója, Demarcsek Dániel bejutott a közmédia „Fölszállott a páva” című tehetségkutatójának középdöntőjébe. Gratulálunk a szép eredményhez, és további szép sikereket kívánunk iskolánk minden tanulója és dolgozója nevében!

 

Képforrás: www.mediaklikk.hu

Érdekelhet

Tankönyvosztás

Tankönyvosztás 2019/2020 tanév Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola és Gimnázium A tankönyvek és az Önkormányzat ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás