Home / Versenyeredmények / 2017.12.09. Kelet-Magyarországi Régió, Sport XXI. Terematlétikai Bajnokság

2017.12.09. Kelet-Magyarországi Régió, Sport XXI. Terematlétikai Bajnokság

Szombaton a nyíregyházi atlétikai csarnokban került megrendezésre a területi terematlétikai bajnokság. Szép sikerrel zárult a verseny, mert mindkét csapatunk a dobogó legfelső fokára állhatott fel. Öt versenyszámban bizonyultak a legjobbaknak, a versenyző hét csapat közül.

8. Hetei Helga

A gyerekek óriási odaadással versenyeztek, nagyon sportszerűek voltak. A szülők szurkoló tábora megint a győzelemhez segítette a csapatokat!

Köszönjük!

Gratulálunk a gyerekeknek!

Érdekelhet

2018.06.29. Tanulmányi pályázat

A Nyíregyházi Egyetem és a Jókai Mór Általános Iskola tanulmányi pályázatán II. Helyezés: Vakály Virág ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.