BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Versenyeredmények / 2018.04.11. Megyei szavalóverseny

2018.04.11. Megyei szavalóverseny

A Költészet napja alkalmából megyei szavalóversenyt rendeztek a Váci Mihály Kulturális Központban, melyen iskolánkat Horváth Tamás és Toka Levente 6. osztályosok, valamint Vakály Virág 3. osztályos tanuló képviselte.
Diákjaink a versenyt megelőző koszorúzási ünnepségen is részt vettek a költő Bessenyei téri szobránál.
A szavalóversenyen Vakály Virág 2. helyezést, Toka Levente 3. helyezést ért el. Felkészítő tanáraik Matavovszky Györgyné és Tamásné Soltész Magdolna voltak.

Érdekelhet

2018.11.23. Idegennyelvi szavalóverseny eredménye

Angol nyelvi szavalóverseny eredménye 5-6. osztály Kovács Petra 6.a Mándi Fruzsina 5.b Soós Lara 6.a ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás