BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Versenyeredmények / 2018.04.11. Megyei szavalóverseny

2018.04.11. Megyei szavalóverseny

A Költészet napja alkalmából megyei szavalóversenyt rendeztek a Váci Mihály Kulturális Központban, melyen iskolánkat Horváth Tamás és Toka Levente 6. osztályosok, valamint Vakály Virág 3. osztályos tanuló képviselte.
Diákjaink a versenyt megelőző koszorúzási ünnepségen is részt vettek a költő Bessenyei téri szobránál.
A szavalóversenyen Vakály Virág 2. helyezést, Toka Levente 3. helyezést ért el. Felkészítő tanáraik Matavovszky Györgyné és Tamásné Soltész Magdolna voltak.

Érdekelhet

2019.03.22. Prezentációs verseny

Az Arany János Gimnázium az elmúlt tanévben indította útjára prezentációs versenyét. Minden évben valamilyen aktuális ...

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás