BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Általános Iskola tanulói

Általános Iskola tanulói

1.a Osztály/angol

Osztályfőnök: Matavovszky Györgyné

1. Bányai Konrád
2. Bodnár Alexander
3. Budai Anna Lili
4. Budai Bettina
5. Cserepes Kinga Mónika
6. Csomós Nimród
7. Fedor Andrea
8. Grósz Bettina
9. Hlatky Júlia
10. Karászi Csenge Réka
11. Kepics Júlia
12. Kohán Marcell
13. Lakatos Botond
14. Leskovics Ákos
15. Megyesi Patrik
16. Nyeste Máté
17. Pacsuta Péter
18. Papp Noel
19. Pócsik Laura
20. Riczu Hanga
21. Szabó Viola
22. Szabó Zsombor
23. Szabó-Fige Áron
24. Szőke Lili
25. Tóbiás Dominik
26. Turgonyi Olivér
27. Virág Dorka

1.b Osztály

Osztályfőnök: Verdes Zsuzsanna

1. Ambrus Róza Emma
2. Asztalos Csilla
3. Balázs Diána
4. Dudás Petra
5. Éles Lili
6. Gerner Zselyke
7. Gincsai Eszter
8. Hevesi Blanka Regina
9. Jakab Zóra
10. Kőszegi Zétény
11. Krámer Botond
12. Molnár Boglárka
13. Német Emili
14. Nyics Norber Tamás
15. Nyíri Kristóf
16. Pázmándi Lotti
17. Pokoraczki Viktória
18. Rézműves Krisztofer Mihály
19. Séra Máté
20. Turgonyi Dániel
mt Lődár Balázs

2.a Osztály/angol

Osztályfőnök: Szabolcsiné Morvai Katalin

1. Bodnár Kristóf
2. Budai Orsolya Dorottya
3. Cserepes Viktória
4. Fábián Réka
5. Fodor Izabella
6. Juhász Márk
7. Kiss Botár Gábor
8. Lakatos Klaudia
9. Mátrahegyi Hanna
10. Nagy Jázmin
11. Nagy Zsófia
12. Pócsi Hedvig
13. Posváncz Bálint
14. Rácz Nikolasz Teó
15. Simkó Róza
16. Sitku Lara Dorottya
17. Szabó Fige Zsófia
18. Szarka Krisztina
19. Tóth Boróka Zselyke
20. Tóth Nimród Csanád
21. Török Blanka
22. Uri Ákos
23. Varga Péter

2.b Osztály

Osztályfőnök: Polyákné Tóth Mária

1. Antal Veronika
2. Bacsó Marcell András
3. Bahus Ruszlán
4. Bánfi Emma Sára
5. Csuja Ádám
6. Danka Emma
7. Fedor Balázs
8. Gál Levente
9. Gubik Balázs
10. Hiria Volodimir Ivan
11. Homolai Alex
12. Jendrek Lara
13. Krakonperger Béla
14. Magyar Balázs
15. Margitics Döme Zoltán
16. Rezsu István
17. Silimon Flórián
18. Szabó Antal Kristóf
19. Szilágyi Zsombor Mór
20. Szűcs Regina
21. Tálas Kristóf
22. Tóth Zétény
23. Urbán Marcell
24. Vass Benedek
mt. Lődár Tamás

3.a Osztály/angol

Osztályfőnök: Kévés Tamásné

1. Asztalos Kincső
2. Bagonyi Eszter
3. Berencsi Zsigmond
4. Birovecz Ábel
5. Birovecz Benedek
6. Dohán Flóra
7. Falucskai Réka
8. Farkas Péter
9. Fazekas Dorottya
10. Hlatky Luca
11. Horváth Zoltán
12. Kegyer Zsófia
13. Koljadzsin Katalin
14. Kovács Ákos
15. Kovács Zselyke
16. Krajnyák Hanna
17. Lajti Larina
18. Lizák Dávid
19. Matolcsi Nimród
20. Molnár Flóra Sára
21. Német Viola
22. Palicz Dávid
23. Szilágyi Vince István
24. Szűrös Zalán
25. Tálas Zsombor
26. Tóth Fanni
27. Vinnai Réka

3.b Osztály/általános

Osztályfőnök: Vinnainé Futkos Éva

1. Aros Dávid Attila
2. Bődi Benedek András
3. Bugyi Péter Pál
4. Grósz Annamária
5. Hevesi Rebeka Petra
6. Horváth Hanna
7. Huszár Hanna
8. Jaczkó Emma Lilla
9. Jakab Zétény
10. Leskovics Ádám
11. Leskovics Levente
12. Mihályi Balázs Levente
13. Nagy Tamás Máté
14. Nagy Zara Laura
15. Nyíri Marcell
16. Ötvös Antónia
17. Pacsuta Réka
18. Pehi Vivien
19. Polyák Luca
20. Szabó Alexandra
21. Szalóki Cintia
22. Szilágyi Anna
23. Szilvási Tamás János
24. Tamás Zsombor
25. Tatár Sándor Máté
26. Török Luca
27. Záhonyi Máté
mt. Ábrány Krisztián

4.a Osztály

Osztályfőnök: Kocsmárné Dedics Vera

1. Asztalos Botond
2. Asztalos Péter
3. Bartha Donát
4. Borcsik László Levente
5. Danka Ágoston
6. Dudás Máté
7. Fejes Lujza Szofi
8. Fesztóry Lídia Diána
9. Gubik Bence
10. Hegedűs Rózsa
11. Humicskó Hanna
12. Kiss Marianna Laura
13. Krajnyikovics Milán
14. Lakatos Lotti
15. Lengyel Bianka Veronika
16. Lesku Hanna Tamara
17. Ling Imre Ádám
18. Majoros Benedek
19. Molnár Csenge Zsuzsa
20. Novák Zoltán
21. Paksai Patrik
22. Rácz Bence Attila
23. Rembeczki Lázár
24. Rembeczki Lea
25. Sipos Lajos Milán
26. Szalai Gréta Regina
27. Szikszai Áron
28. Szikszay Zalán
29. Tilistyák Blanka Eszter
30. Valóczki Lili
mt. Schmied Julianna Jázmin

4.b Osztály

Osztályfőnök: Rajhóczki Józsefné

1. Anda Zsombor
2. Bakó Jázmin
3. Bogár Fanni
4. Czakó Lóránt
5. Dankó Hanna
6. Dohán Lilla Borbála
7. Fedor Judit
8. Hadobás Péter
9. Havellant Petra
10. Hetey Attila
11. Jámbor Zselyke Anna
12. Jávor Dénes
13. Kohán Gergely
14. Kopcsó Botond Benedek
15. Kujbus Kira
16. Mándi Vivien
17. Markovits Koppány Tamás
18. Mudróczki Anna
19. Ormos Tamás
20. Ortutay Ádám
21. Palicz Réka Ilona
22. Sulomán Levente Nándor
23. Szabó Dóra
24. Szabó Fruzsina Sára
25. Sztupa András
26. Tóth Anita Luca
27. Üski Karina
28. Varga Gabriella
29. Varga Sándor Péter
mt: Tóth Anna

5.a Osztály

Osztályfőnök: Szabóné Kaluha Anita

1. Anka Dávid
2. Aros Vivien Zita
3. Bajusz István
4. Balázs Róbert
5. Balogh Kitti
6. Bartku Gábor
7. Blazsán Tamás
8. Borsi Botond Máté
9. Csóka Vendel
10. Éles Fanni
11. Farkas Kitti Veronika
12. Halasi Dániel
13. Kenderes Anna Mária
14. Kohán Márton Ábel
15. Kopcsó Zsombor Márton
16. Kovács Botond
17. Kovács Emese
18. Ladányi Alexa Viktória
19. Mikovics Barnabás
20. Papp Veronika
21. Pócsi Réka
22. Szabó Botond Vajk
23. Szabolcsi Boróka Blanka
24. Szécsi Dorottya
25. Támba Kristóf
26. Tóth Bence Miklós
27. Vakály Virág
28. Vass Réka
29. Virányi Zétény

5.b Osztály

Osztályfőnök: Mácsai Irén

1. Alexa Márton Gergely
2. Angyal Enikő
3. Bakti Janka
4. Bányai Botond
5. Bereczki Milán
6. Böndi Dávid
7. Gánicz Annamária
8. Gyurkovics Kíra
9. Homoródi Bálint
10. Horváth Dominik
11. Jónás Levente
12. Kéninger Áron
13. Kepics Veronika
14. Klepács Karina
15. Klepács Kornél
16. Molnár Kolos
17. Nagy Lilien Jázmin
18. Ötvös János
19. Radócz Boglárka
20. Rézműves Fanni
21. Schervenka Vanda
22. Spinyhért Bence
23. Szabó Ada Szofi
24. Szabó Kristóf
25. Szabó Máté
26. Telekfi Roland
27. Uray Benedek
28. Veres Eszter
29. Záhonyi Bence

6.a Osztály

Osztályfőnök: Bagolyné Enyedi Erzsébet

1. Bagoly Miklós
2. Batta Istók Ágoston
3. Berencsi Gréta
4. Borbély Lili Elizabet
5. Dalanics Száva
6. Dankó Nándor
7. Fodor Petra
8. Hadobás Levente
9. Halasi Adél
10. Hegedűs Mátyás
11. Jászai Botond
12. Kiss Petra
13. Leskovics Hanna
14. Lesku Ábel Benjámin
15. Milló Lilla
16. Mínczér Míra
17. Mínczér Zsanett
18. Miskolczi Péter
19. Moldván Barbara
20. Perecz Beatrix
21. Podlovics Zsófia
22. Simon Virág Boglárka
23. Szalóki Henrietta
24. Szilágyi Csenge
25. Tódik Zalán
26. Tóth Eszter
27. Varga András
28. Veres Dávid

6.b Osztály

Osztályfőnök: Jármy László

1. Anda Eszter
2. Balogh Felicita
3. Csatlós Benjámin
4. Duljánszki Dóra
5. Figeczki Csenge
6. Grósz Péter
7. Hadházi Fruzsina Panna
8. Halhóber Péter Balázs
9. Horváth Hanna
10. Jaczkó Hanna Júlia
11. Kalányos Zsófia
12. Mándi Fruzsina
13. Markovits Tekla
14. Ortutay Márk
15. Recsák Fanni
16. Rehó Milán
17. Spinyhért Viktória
18. Sulomán Csenge
19. Sulomán Fanni Gréta
20. Szikszai Eszter
21. Tilistyák Bence
22. Toka Márta
23. Tózsa Marcell
24. Török László Zsigmond
25. Vinnai Levente
26. Virányi Ádám
27. Virányi Anna
mt. Tóth Zsófia

7.a Osztály

Osztályfőnök: Tamásné Soltész Magdolna

1. Apáti Nándor
2. Balogh Zsolt
3. Deák Dalma
4. Gajdos Annabella
5. Gánicz Dávid
6. Gubik Dorina
7. Jablonkai Kristóf
8. Jónás Bence
9. Kornfeld Laura
10. Kovács Petra
11. Lázár Marcell Attila
12. Maczali János
13. Márku Panna
14. Márton Csenge
15. Novák Péter
16. Orosz Róbert Balázs
17. Ráb Dávid Márk
18. Rabócsi Fanni
19. Soós Lara
20. Szabó Flóra Mária
21. Szilágyi Dávid
22. Szilvási Júlia Róza
23. Szilvási Péter Ferenc
24. Szurovcsák Panna
25. Tornai Bianka
26. Vallyon Vivien Evelin
27. Veres Petra
28. Zelerik Zalán Attila
29. Zsalutkó Benjamin
30. Zsigó Dalma Kamilla

7.b Osztály

Osztályfőnök: Mudróczki Mihályné

1. Balogh Zajcev Dénes
2. Barabás Szabó Regina
3. Beregszászi Lujza
4. Csonka Zoltán
5. Dobrosi Csenge
6. Fesztóry Marcell Ottó
7. Horvárh Mária Gréta
8. Kornfeld Bettina
9. Kovács Eszter
10. Luksa László
11. Marozsán Marcell
12. Molnár Fruzsina
13. Molnár Zoltán
14. Nagy Fanni
15. Ómajtényi Emma
16. Ősz Blanka
17. Palicz Eszter
18. Pók Zétény
19. Rácz Balázs Attila
20. Rácz Boglárka Anna
21. Riczu Zsombor
22. Szilágyi Marcell Péter
23. Tardi Bálint
24. Udvari Máté
25. Valóczki Eszter
26. Varga Rebeka Sára
27. Nagy Dominik

8.a Osztály

Osztályfőnök: Gyarmatiné Stefánkó Maja

1. Bacsó Bence Tamás
2. Bakk Szilárd
3. Bényei Petra
4. Beregszászi Janka
5. Bukovenszki Hanna
6. Csóka Eszter Luca
7. Dalanics Dea
8. Hetei Helga
9. Horváth Kristóf
10. Hricsovinyi Réka Éva
11. Humicskó Réka
12. Korpás László
13. Markovits Mirtill Júlia
14. Megyesi Ádám
15. Nagy András Sándor
16. Sánta Szabolcs Roland
17. Silimon Lóránt
18. Sütő Hanna
19. Szabó Tamás
20. Szuhóczky Máté
21. Virányi Tamás

8.b Osztály

Osztályfőnök: Tokáné Vajdics Zsuzsa

1. Barna Flóra
2. Bartha Zalán
3. Bogár Anna
4. Cserjés Martin
5. Csóka Eszter Edina
6. Hadházy Tamás Bence
7. Herpay Dóra
8. Horváth Tamás
9. Lisovszki Máté
10. Lőkös Gergő
11. Maczali Mercédesz
12. Manzák Sára
13. Mészáros Zsuzsanna Fruzsina
14. Mokánszki Róbert
15. Murvay Boglárka Anna
16. Simon Őrs Attila
17. Sivadó Márton Barnabás
18. Sivadó Zsombor János
19. Sulomán Hanna
20. Toka Levente
21. Vasvári Boglárka
22. Zsalutkó Veronika

 

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás