BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home / Tanórán kívüli tevékenységek

Tanórán kívüli tevékenységek

2017/2018. TANÉV

Muzsika Zeneiskola

  • Hangszeres képzések ( furulya, zongora, gitár, hegedű, klarinét, fuvola, trombita…)
  • szolfézs

helyszín: Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, Bethlen Gábor út 16.

Vásárhelyi László Alapfokú Művészeti Iskola

  • néptánc
    időpont: kedd, csütörtök 14:00-15:30
    helyszín: Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, Bethlen Gábor út 16.
    oktatók: Kácsor – Ignácz Gabriella, Demarcsek Dániel
  • moderntánc
    időpont: hétfő, péntek 14:00 – 15:30
    helyszín: Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza, Bethlen Gábor út 16.
    oktató: Kolláth Edit
  • képzőművészet
    időpont: kedd 14:00 – 17:00
    helyszín: Vásárhelyi László Alapfokú Művészeti Iskola Nyíregyháza, Bethlen Gábor út 30.
    oktató: Gubály Márta
    A gyerekek felnőtt kíséretében mennek át és jönnek vissza.

MONBEBÉ

  • labdarúgás
    időpont: szerda 15:00 – 16:00 1-2. évfolyam, szerda 16:00 – 17:00 3-4.évfolyam
    helyszín: Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium tornaterme Nyíregyháza, Bethlen Gábor út 16.
    edző: Szilvási Gergely
  • szivacskézilabda
    időpont: hétfő   15:00 – 16:00, péntek 15:00 – 16:00
    helyszín: Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium tornaterme Nyíregyháza, Bethlen Gábor út 16.
    edző: Kelemen Gréta

Nyíregyházi Kosárlabda Nonprofit Kft.

  • kosárlabda
    időpont: hétfő   16:00 – 17:00 alsó tagozat
    csütörtök  16:30 – 17:30 felső tagozat
    helyszín: Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium tornaterme Nyíregyháza, Bethlen Gábor út 16.
    edző: Herczku Márton

Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

  • matematika szakkör 6.évfolyam
    időpont: hétfő 7.óra
    pedagógus: Gyarmatiné Stefánkó Maja
  • informatika szakkör 7-8.évfolyam
    időpont: péntek 7.óra
    pedagógus : Treszkai Tamás
  • atlétika
    időpont: kedd, csütörtök 15:00 – 16:30
    pedagógus: Bihariné Mácsai Irén
  • olvasókör szakkör 5-8.évfolyam
    időpont: csütörtök 14:30 – 15:30
    pedagógus: Kruppa Teréz Eszter
  • énekkar 3 – 6.évfolyam
    időpont: szerda 14:00-15:30
    karvezető: Szabadosné M.Gabriella
  • labdarúgás 5-8.évfolyam
    időpont: péntek 16:00 – 17:00
    edző: Kévés Tamás
  • kézműves foglalkozás 3-4.évfolyam
    időpont: csütörtök 15:30 – 16:30
    pedagógus: Vinnainé Futkos Éva